ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

مبنا

  • واحد فنی و مهندسی

    واحد فنی و مهندسی شرکت مبنا با پشتوانه سالها تجربه کارشناسان خبره خود آمادگی اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی، از جمله سیستم های مانیتورینگ صنعتی و اسکادا را در سراسر کشور دارد

  • واحد آموزش

    واحد آموزش شرکت مبنا، دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور و تاییدیه صلاحیت آموزشی از شرکت ملی نفت ایران می باشد

  • آموزش های تخصصی و کاربردی

    واحد آموزش شرکت مبنا با بیش از یک دهه سابقه موفق آموزشی در راستای بومی سازی فناوری های نوین گام بر میدارد

درباره نشر ایده نگار

نشر ایده نگار در سال 1391 با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسماً فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون موفق به تولید و انتشار آثار بسیار زیادی در زمینه های فنی و مهندسی، دانشگاهی و مدیریت شده است.

 

هدف ایده نگار

ادامه ...

نحوه همکاری جهت چاپ کتاب

در راستای اهداف علمی و فرهنگی موسسه و در جهت پاسخگويی به نيازهای جامعه علمی و صنعتی کشور، واحد تاليف انتشارات ایده نگار پس از طی فرآيند نيازسنجی در مورد كتاب مناسب براي تاليف، به شناسایی مولفاني كه از صلاحيت علمي كافي برخوردارند می پردازد.

ادامه ...

دعوت به همکاری

موسسه آموزشی مبنا از کلیه اساتید و متخصصین حوزه صنعت و دانشگاه جهت تدریس دوره های آموزشی فنی و مهندسی و مدیریت دعوت به همکاری می نماید. جهت عضویت در هیات علمی دپارتمان آموزشی شرکت مبنا، رزومه خود را به آدرس ایمیل i این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و با شماره تلفن 88976245-021 تماس حاصل فرمایید.

نحوه همکاری جهت چاپ کتاب

 

تالیف کتاب

 

در راستای اهداف علمی و فرهنگی موسسه و در جهت پاسخگويی به نيازهای جامعه علمی و صنعتی کشور، واحد تاليف انتشارات ایده نگار پس از طی فرآيند نيازسنجی در مورد كتاب مناسب براي تاليف، به شناسایی مولفاني كه از صلاحيت علمي كافي برخوردارند می پردازد. این واحد پس از دريافت پيش‌نويس کتاب، موضوع را در شورای علمی انتشارات مطرح می نماید و در صورت تایید علمی اثر، اقدام به عقد قرارداد با مولف نموده و مقدمات كار چاپ كتاب را فراهم می نماید. نظارت مستمر بر فرآيند تاليف، و تشخيص و استفاده از ويراستاران و ناظران علمي توانمند و مرتبط با موضوع کتاب از مهم‌ترين اموري است كه در اين واحد انجام مي‌شود.

 

 ترجمه کتاب

 

 واحد ترجمه انتشارات ایده نگار در راستای اهداف موسسه، که پاسخگويی به نيازهای جامعه علمی و صنعتی کشور است در فرايند نيازسنجی به انتخاب كتب علمي با موضوعات روز مي‌پردازد و پس از بررسي و تاييد صلاحيت علمي مترجمان، اقدام به عقد قرارداد با مترجمان نموده و آماده‌سازي مقدمات كار چاپ كتاب را برعهده مي‌گيرد. نظارت مستمر بر فرايند ترجمه، و تشخيص و استفاده از ويراستاران و ناظران علمي توانمند و مرتبط با موضوع کتاب از مهم‌ترين اموري است كه در اين واحد انجام مي‌شود.

 

 

 

روش های سرمایه گذاری در تولید کتاب

 

سرمایه­ گذاری کامل توسط انتشارات ایده نگار

 

 در این روش، کتاب توسط واحد تالیف و یا ترجمه در شورای علمی انتشارات مطرح و پس از ارزیابی، در صورت تایید علمی کتاب و صلاحیت مولف یا مترجم آن، قرارداد چاپ کتاب تنظیم و به امضای مدیریت انتشارات و نویسنده خواهد رسید. سپس کتاب به واحد چاپ و نشر ارجاع می گردد تا توسط این واحد پیگیری دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخذ فرم فيپا از كتابخانه ملي، تهيه شناسنامه كتاب، كنترل فايل نهايي متن و ... انجام شود. در این روش همه حقوق و امتیازات کتاب متعلق به ناشر می باشد. و انتشارات علاوه بر ارائه خدمات نشر، شامل ویراستاری، دریافت مجوز، طراحی و صفحه آرایی و چاپ، کار پخش کتاب را نیز بر عهده خواهد داشت. و بر اساس توافق با نویسنده در هر چاپ، حق تالیف یا ترجمه کتاب را خواهد پرداخت.

 

 سرمایه­ گذاری کامل توسط مؤلف یا مترجم

 

 در این روش نیز کتاب توسط واحد تالیف و یا ترجمه در شورای علمی انتشارات مطرح و پس از ارزیابی، در صورت تایید علمی کتاب و صلاحیت مولف یا مترجم آن، قرارداد چاپ کتاب تنظیم و به امضای مدیریت انتشارات و نویسنده خواهد رسید. سپس کتاب به واحد چاپ و نشر ارجاع می گردد تا توسط این واحد پیگیری دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اخذ فرم فيپا از كتابخانه ملي، تهيه شناسنامه كتاب، كنترل فايل نهايي متن و ... انجام شود. در این روش همه حقوق و امتیازات کتاب متعلق به صاحب اثر می باشد. و انتشارات ارائه دهنده خدمات نشر، شامل ویراستاری، دریافت مجوز، طراحی و صفحه آرایی و چاپ خواهد بود. در صورت تمایل صاحب اثر انتشارات می تواند پس از توافق طرفین، وظیفه پخش کتاب را نیز بر عهده گیرد.

 

 سرمایه ­گذاری مشترک

 

 در این روش نیز کتاب در شورای علمی انتشارات مطرح  و  پس از ارزیابی، در صورت تایید علمی، به واحد چاپ و نشر ارجاع می گردد. میزان سرمایه ­گذاری با توافق طرفین انجام و سپس نسبت به اخذ مجوز و چاپ اقدام خواهد شد. در این روش حقوق و امتیازات کتاب مشترکاً متعلق به انتشارات و نویسنده خواهد بود و انتشارات پس از کسر هزینه خدمات نشر، شامل ویراستاری، دریافت مجوز، طراحی و صفحه آرایی، چاپ و پخش کتاب، سود حاصل از فروش کتاب را به نسبت سرمایه گذاری انجام شده پرداخت خواهد نمود.

 

 

 

کاربران

معرفی کتاب

چه کسی آنلاین است؟

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

همکاری با ما

همکاری با نشر ایده نگار